DostawcaDarmowa dostawa od 111 zł
Ikona zwrotu100 dni na zwrot
Szybka wysyłkawysyłka w 24h!

Znamy ten ból, kiedy na nowym, wymarzonym ekspresie do kawy dostrzegasz pierwszy raz biały nalot. Wydawać się może, że dbasz o swój ekspres, a jednak… Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią o tym, że nadszedł czas na odkamienianie! Nie martw się - z nami nie będzie ono trudne!

Odkamienianie ekspresu powinno być czynnością, którą wykonuje się albo po zobaczeniu odpowiedniego komunikatu, albo po 200-300 porcjach przyrządzonej kawy.

W sklepie Baumgart Kaffee proponujemy różne preparaty do odkamieniania. Mogą one występować w postaci tabletek, płynów czy proszku. Jeśli nie wiesz, co wybrać, radzimy zajrzeć do instrukcji posiadanego przez Ciebie ekspresu i dopasować. W niej znajdziesz podpowiedź.  Sprawdź, co proponujemy i wybierz to, czego właśnie potrzebujesz!

Być może wiesz, że kamień sam w sobie nie jest specjalnie szkodliwy dla człowieka, jednak maszyny go nie lubią. Przez to, że osadza się w różnych częściach ekspresu, może powodować problemy z przepływem wody w ekspresach. Warto dbać o regularne odkamienianie, ponieważ zaniedbanie w tym obszarze może skutkować drogą przez mękę.

Dobrą radą w przypadku odkamieniania jest także to, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, dlatego dbaj o to, by używać filtrowanej wody oraz o to, by Twój ekspres był czysty, bo wówczas będzie dłużej cieszył Cię swoja sprawnością i żywotnością. A wszystko to wpływa na smak i aromat Twojej ukochanej kawy.

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
od 111 zł
Płatności online
Szybkie i bezpieczne
płatności online
Szybka wysyłka
Wysyłka już w 24h!
100 dni na zwrot towaru
100 dni na zwrot
Piksel do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl